درباره ی کُنار

نام کُنار برگرفته از میوه انار است. امروزه ثابت شده که نه تنها خوردن این میوه اثرات شگرفی بر سلامتی افراد دارد، بلکه سایر اجزای به ظاهر دور ریز آن از جمله پوست و هسته ی انار نیز سرشار از آنتی اکسیدان است.  از این رو، بسیاری از دانشمندان در سراسر دنیا بر آن شدند تا از این اجزا در تهیه ی انواع نگهدارنده های طبیعی، داروهای ضدالتهابی و ضد سرطانی و همچنین محصولات مراقبت از پوست و مو استفاده نمایند. پونیسیک اسید موجود در روغن هسته انار که موسوم به اُمگا ۵ می باشد، یک اسید چرب منحصر بفرد است که خواص ضدالتهابی و ضدسرطانی بالایی داشته و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک شایانی می نماید. با توجه به بررسی های صورت گرفته در مقالات علمی معتبر، روغن هسته انار گونه های انار ایرانی بالاترین میزان اُمگا ۵ را در بین کل انارهای جهان داراست. لذا تیم تحقیقاتی کُنار که متشکل از نیروهای جوان، متخصص و نوآور در حوزه‌های گوناگون مهندسی و پزشکی بودند بر آن شدند تا با تکیه بر دانش و فناوری های روز دنیا و با استفاده از این نعمت خدادادی و پتانسیل ارزشمند که از منابع بی بدیل ایران عزیز به حساب می آید محصولاتی کاملا طبیعی در حوزه ی مراقبت از پوست، مو و سلامتی تولید نمایند.

تیم کُنار پس از آغاز فعالیت خود هم راستا با توسعه ی محصولاتی ارزشمند و بی نظیر بر پایه روغن هسته انار بر اساس نیازهای مشتریان عزیز خود در زمینه ی محصولات طبیعی مراقبت از پوست و مو، اقدام به تولید و عرضه ی محصولات کاملاً طبیعی بر پایه ی مقالات معتبر بین المللی نمود.

محصولات کُنار از آغاز عرضه تاکنون با ارسال به تمامی نقاط ایران توانسته است رضایت خاطر طیف وسیعی از مشتریان خود در سنین مختلف از کودک تا سالمند را کسب نمایند. تیم تحقیقاتی کُنار همچنان در تلاش است تا با بومی سازی فرمولاسیون های به روز و موثر دنیا گام های بلندتری در حوزه تولید و عرضه ی محصولات طبیعی مراقبت از پوست و مو بردارد. اعضای کُنار معتقدند که شما شایسته ی بهترین ها هستید.