سوالات متداول

استان تهران

اگر مبلغ کل فاکتور خریداری شده توسط مشتری بیشتر از ۳۰۰.۰۰۰ تومان باشد ارسال رایگان و کمتر از این مبلغ فقط ۱۰.۰۰۰ تومان هزینه ارسال از مشتری دریافت می گردد.

سایر استان ها

اگر مبلغ کل فاکتور خریداری شده توسط مشتری بیشتر از ۳۰۰.۰۰۰ تومان باشد ارسال رایگان و کمتر از این مبلغ فقط ۱۵.۰۰۰ تومان هزینه ارسال از مشتری دریافت می گردد.

شما می‌توانید با ارسال پیام به دایرکت صفحه اینستاگرام به نشانی ‏www.instagram.com/konar.oils یا واتس اپ شماره ۰۹۹۰۰۸۸۸۹۶۷ با کارشناسان مجموعه کُنار در ارتباط باشید. همچنین در صورت نیاز می توانید با شماره ۰۹۹۰۰۸۸۸۹۶۷ تماس حاصل فرمایید.

بله، حداکثر تعدادی که از هر کالا می توانید سفارش دهید، ۵ عدد می باشد.

بله در صورت تمایل به انصراف از سفارش با امور مشتریان تماس بگیرید و شماره سفارش مربوطه را برای لغو اعلام کنید و در صورت رسیدن کالا درب منزل از تحویل گرفتن کالا خودداری کنید.

بلی. پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده است که امن باشد.

بلی. ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق باشد. اما جای نگرانی نیست. در این صورت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است، لذا خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع نموده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد.

پرداخت از طریق درگاه بانک در سایت یا کارت به کارت به شماره کارتی که از طریق دایرکت اینستاگرام یا واتس اپ به مشتری اعلام می شود، امکان پذیر است.

لازم به ذکر است امکان پرداخت در محل به صورت نقدی وجود ندارد.

تحویل کالا در سراسر کشور از طریق پست پیشتاز صورت می گیرد. در صورت تمایل به دریافت سفارش خود در شهر تهران از طریق پیک و با هماهنگی قبلی با شماره ۰۹۹۰۰۸۸۸۹۶۷ تماس حاصل نمایید.

بلی. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید، اما پردازش سفارش ثبت شده در خارج از ساعت کاری، به اولین ساعت کاری روز بعد موکول می گردد.

بلی. بعد از ورود به سایت  و ورود به پروفایل خود می‌توانید با کلیک بر روی “ویرایش پروفایل”  نسبت به تغییر اطلاعات ثبت‌ شده اقدام نمایید.

با انتخاب بخش ثبت نام،‌ از منوی حساب کاربری و تکمیل مشخصات می توانید در سایت ثبت نام نمایید.

بله، برای سفارش دادن در سایت، ثبت نام الزامی می باشد.

پس از ثبت هر سفارش و تعیین شدن شماره سفارش امکان هرگونه تغییر در سفارش وجود نخواهد داشت. در صورت

بلافاصله بعد از تحویل سفارشات به پست، کد رهگیری سفارش از طریق پیامک به شماره همراه اعلام شده توسط شما ارسال می شود. با وارد کردن کد مرسوله در سامانه newtracking.post.ir میتوانید سفارش خود را پیگیری نمایید.

خیر ما فروشگاه غیرحضوری هستیم و ثبت سفارش فقط از طریق ثبت اینترنتی یا پیام به دایرکت صفحه اینستاگرام به نشانی ‏www.instagram.com/konar.oils یا واتس اپ شماره ۰۸۸۸۹۶۷-۰۹۹۰ امکان پذیر خواهد بود.